Cel

Każdy adresat długopisu z pieczątką firmy HERI lub RIGONI zamawia wkład swojej pieczątki poprzez stronę www.stempelservice.com, a po kilku dniach otrzymuje na wskazany adres gotowy wkład stempla - oczywiście nieodpłatnie.

Serwis www.stempelservice.com oferuje ponadto niepowtarzalną usługę w ramach szeroko rozumianego marketingu on line. Oferujemy Państwu zamieszczenie na stronie naszego serwisu znaku logo, haseł reklamowych, ankiet dla klientów, informacji o eventach, linku do swoich stron www etc., tak by klient zamawiający pieczątkę mógł zapoznać się z Państwa przesłaniem.

Osoba, która została obdarowana długopisem z pieczątką, odczuwa stosunkowo silną motywację, aby wejść na stronę www.stempelservice.com, gdyż jak najszybciej chce zdobyć pieczątkę do swojego ekskluzywnego długopisu. Stąd też wysoka i gwarantowana skuteczność w docieraniu do docelowego odbiorcy. Firma korzystająca z możliwości marketingu on line realizuje swoje cele marketingowe poprzez aktywny oraz intensywny kontakt z klientem.


 

strona 4 >>>